Program

Rozwój Świadomości

Sukces życiowy i spełnienie poprzez rozwój osobisty, rozwój świadomości, rozwój duchowy

„Zobacz, jak obecnie wygląda świat. Człowiek nie potrafi: drogą pokojową rozwiązywać konfliktów, żyć bez lęku, działać bezinteresownie, kochać bez stawiania warunków. To są najbardziej podstawowe sprawy, a ludzie nawet nie w pełni je pojmują, a co dopiero mówić o wprowadzeniu ich w życie. Dlatego rzeczą, której człowiek najbardziej potrzebuje w dzisiejszym świecie, jest rozwój świadomości. ” – pisze Neale Donald Walsch. 

Dlatego proponuję Ci udział w kursie Rozwoju Świadomości, którego celem jest Poznanie Samego Siebie. Proponuję Ci udział w programie, który pomoże Ci odzyskać równowagę pomiędzy 3 kluczowymi składnikami spełnionego życia: 
- podróżą w głąb siebie,  
- rozwojem umiejętności zdecydowanie lepszego radzenia sobie w relacjach,
- i jednocześnie odnoszenia sukcesów we wszystkich obszarach życia

Rozwój świadomości czyli dogłębne poznanie siebie samego, to najlepsza rzecz, jaka może nam się przydarzyć w życiu. Najlepsze doświadczenie, jakie możemy sami stworzyć angażując się w nie. Ponieważ poznanie samego siebie daje nam klucz do 
- kierowania własnymi zachowaniami
- poznania swoich potrzeb 
- i rozumienia własnych emocji.
Zawsze w każdej sytuacji. W każdym czasie i w każdych okolicznościach.

Jak to wygląda? Bierzesz udział w interaktywnych warsztatach z Rozwoju Świadomości - Poznaj samego Siebie, w kameralnej zaufanej grupie, w atmosferze wzajemnego wsparcia, gdzie istnieją przejrzyste zasady i struktura. Spotkania zawsze odbywają się na żywo on-line, np. pokój na Zoom. Ważne: to nie są nagrania z kursu! 

Jesteś nie tylko integralną częścią tej grupy, ale również jej zasobem. Tutaj możesz bezpiecznie dzielić się swoimi prawdziwymi odczuciami i myślami z innymi ludźmi. Tutaj współtworzysz odpowiednie środowisko do wzrostu i poznania swojego potencjału. Rozwijasz:
- swoją świadomość,
- poczucie własnej wartości,
- zaufanie do siebie,
- poczucie bezpieczeństwa,
- spokój w sobie.

Poznajesz siebie coraz lepiej i dowiadujesz się, czego tak naprawdę potrzebujesz, aby być szczęśliwym i wieść spełnione życie. 


Nowa edycja Kursu zaczyna się 1 marca 2021


Porozmawiaj z Koordynatorem Programu

Kurs nauczycielski


Zostań nauczycielem i prowadź kursy Rozwoju Świadomości - odnieś sukces życiowy w zgodzie ze swoimi wartościami

Każdy pragnie, by jego życie miało znaczenie. Prawdopodobnie chcesz czynić dobro, być pożytecznym, uczynić coś szlachetnego i znaczącego. Wątpisz, że to wszystko jest w Twoim zasięgu? Czy uważasz, że aby zrobić coś pozytywnego dla świata, musisz osiągnąć określony wiek, mieć sporo pieniędzy, sławę czy wpaść na doskonały pomysł?

Dobra wiadomość jest taka, że żadna z tych rzeczy nie jest konieczna, by czynić dobro i pozostawić po sobie jakiś ślad. Aby nadać swemu życiu znaczenie, trzeba po porostu żyć świadomie. Jeśli pragniesz zmieniać świat, wysoko cenisz ludzi i jesteś gotów z nimi współdziałać, wartościowe życie jest w Twoim zasięgu - mówi John C. Maxwell

Otrzymujesz możliwość prowadzenia interaktywnego kursu Rozwój Świadomości na własną rękę ORAZ moje wsparcie, wskazówki i pomoc w rozwoju biznesu opartego na wartościach związanych z rozwojem świadomości.


Porozmawiaj z Koordynatorem Programu

Dodatkowe wsparcieOtrzymujesz dostęp do tajnej, zamkniętej grupy na FB, gdzie będziesz przebywać wśród osób wspierających Twój rozwój, o podobnych wartościach, które biorą udział w tym samym programie. Znajdziesz tam inspiracje do rozwoju swojego potencjału, materiały i podcasty, oraz lekcje do nadrobienia w razie nieobecności. 

To miejsce, które tworzymy razem. Tutaj także możesz dzielić się swoimi przemyśleniami i inspiracjami z innymi.

Pomiędzy spotkaniami zawsze otrzymasz ode mnie motywacyjny mail. 

Otrzymujesz również dodatkowe wsparcie poprzez możliwość skorzystania z indywidualnego prowadzenia - sesje sam na sam ze mną - w symbolicznej cenie. Są to pakiety sesji RTZ lub pracy coachingowej tylko dla osób w Programie Rozwój Świadomości.

Zyskujesz także możliwość uczestniczenia w innych moich programach na preferencyjnych warunkach.


Porozmawiaj z Koordynatorem Programu

Autorka programu Rozwój ŚwiadomościBarbara Dziobek - trener, mentor, mówca i coach

  • Trener biznesu, konsultant oraz trener rozwoju osobistego, mówca i coach. Właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej, w której pomaga przedsiębiorcom opracować strategie rozwoju i osiągnąć sukces.
  • Z wykształcenia pedagog, filozof, nauczyciel etyki. Posiada certyfikaty z Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Counsellingu Gestalt. Jest trenerem, mówcą i coachem certyfikowanego programu The John Maxwell Team Poland.
  • Z powołania mama i pasjonatka świadomego rodzicielstwa, autorka artykułów, warsztatów, kursów on-line dla rodziców. Specjalista w inteligencji emocjonalnej, radzeniu sobie ze złością i uzdrawianiu relacji rodzice - dzieci. Założycielka Małopolskiego Instytutu Rozwoju Rodziców - www.WychowacDziecko.pl  
  • Autorka poradników: "Zazdrość dzieci", "Jak zapobiec zazdrości dziecka" i "Jak łagodzić zazdrość u dzieci" oraz 6-tygodniowego programu dla rodziców "Rozumiem Twoją Złość" a także Wirtualnej Akademii Rodzica.
  • Świadome życie, ciągły rozwój, dobre relacje z ludźmi oraz zdrowy pokarm dla ciała, umysłu i ducha zawsze były dla niej najważniejsze. Dlatego jej nowa propozycja to program pt. Rozwój Świadomości, do którego przygotowywała się całe życie. Jej ulubiony cytat brzmi:

"Czyniąc rzeczy wielkie, zaczynaj od rzeczy drobnych" - Laozi (Lao Tsy)

Porozmawiaj z Koordynatorem Programu

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Najważniejsze pytanie w życiu

Jak być szczęśliwym? Trzy kroki do szczęścia

Medytacja miłującej dobroci - jak zacząć medytować?